Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Upgrade cont

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Marius <cs.rau.ro>

Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Coventry

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 11:49 pm

instalatoru a scris:
nui numara u orele lu zion man Smile) zion este un admin de pe vechiul cs.rau.ro....si a revenit ku forte proaspete...

cat despre ce zici u parerea mea este k un helper se chinui mult pt k si eu am fost la fel

dak nu ai comanda de ban...e nasol insa cred k sunt altii ku slot kare merita avansare

esti prea nou marius fara suparare mai joaka si tu

eu kand aveam helper nu amenintam k nu o sa intru doar kand e manu si alti admini pt k este in binele tau sa intri kand nu aveai nici slot intrai si kand nu erau admini akuma nu amenintza k nu mai intri k nu rezolvi nimika parerea mea...

bafta alzz la frage !!!!!!............mai mult mie!!!!!!!!! lol! lol! lol! a P.S si lu manu:D lol!

skuze de dublu post insa mi se blocase calculatoru cand lam trimis

- Vezi ca ai optiunea sa stergi unul din post-uri.
- Nu fac nici o amenintare, ci pur si simplu mi se va uri si mie sa joc, sa fac zeci de demo-uri si apoi sa stau cu buzz-urile pe la admini sau daca postez pe forum sa joace codatii inca 5 zile pana iau ban.
As vrea sa ajung la ziua in care sa pot sa joc si eu mai mult decat sa stau spectator si sa fac demo-uri. Cum ai spus si tu, e mult de chinuit.. dar ma cam satur si eu... Sad
Oricum iti respect parerea si voi tine cont, sa trag mai mult si sa conving mai mult. (si sa te bat mai mult la cap Smile )
Sa vedem ce zice Nelus...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.coventry.ac.uk
PIstolaRu

Data de înscriere : 10/05/2009

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Vin Iun 26, 2009 12:02 am

Tu zici ca stai cu demourile spectator etk ...io am deja helperu asta aansat comanda de ban mai imi trebe numai si ai multa bataie de cap tre sa te mia uiti dupa codati , sa vezi care face rush de multe ori joc si vad pe unu 2,3 ca fac rush ma pun spect sa vadcare sunt sa le dau slay ca nu moi duce dupa ei sai caut pe mapa ....+campurile la tero mia injura ala nu e usor nici cu admin, poate ar trebui sa ne facem un program admini fieare cand poate sa intre si sa acoperim intreaba zi de dimineata de la 8 pana noaptea pe la 4 sau ceva de genu Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Vin Iun 26, 2009 12:08 am

PIstolaRu a scris:
Tu zici ca stai cu demourile spectator etk ...io am deja helperu asta aansat comanda de ban mai imi trebe numai si ai multa bataie de cap tre sa te mia uiti dupa codati , sa vezi care face rush de multe ori joc si vad pe unu 2,3 ca fac rush ma pun spect sa vadcare sunt sa le dau slay ca nu moi duce dupa ei sai caut pe mapa ....+campurile la tero mia injura ala nu e usor nici cu admin, poate ar trebui sa ne facem un program admini fieare cand poate sa intre si sa acoperim intreaba zi de dimineata de la 8 pana noaptea pe la 4 sau ceva de genu Wink

- de acord cu programul. cred ca pot acoperi de mai multe ori, mai multe ore din zi. propunere buna!
- daca am acces la comanda de ban imi va fi mai usor ca nu va trebui sa caut admini pe mess sau in cel mai rau caz sa postez pe forum unde vor lua ban dupa cateva ore/zile.
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Vin Iun 26, 2009 6:00 pm

S-A LUAT O DECIZIE REFERITOARE LA ACEASTA CERERE!

TOPIC CLOSED!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   

Sus In jos

Upgrade cont
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CeRere admin -SloT !!-
Mergi direct la: