Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Upgrade cont

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Marius <cs.rau.ro>

Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Coventry

MesajSubiect: Upgrade cont   Mier Iun 24, 2009 11:46 pm

Inainte de a va spune un punct de vedere personal, va rog sa cititi cu atentie cele de mai jos!

Nick: Marius <cs.rau.ro>
Ex-nick: Marius
Data primirii slot + comenzi (slap, slay, change map, change nick): 20.06.2009
- Statistica server-ului spune ca am jucat doar aproximativ 20h cu slot-ul. Cred ca este una gresita, mai ales ca am jucat cu alte nick-uri care nici nu apar in statistici. In 4 zile am jucat undeva pe la 26 ore pe server. Faceti voi socotelile.
- Cred ca mi-am schimbat atitudinea fata de multi de pe server, si inca ma straduiesc sa fac lucrul acesta. Cu aceasta ocazie multumesc tuturor care mi-au acordat inca o sansa.
- Poate pare totul prea rapid pentru voi, si va inteleg. As vrea daca se poate un upgrade la cont, pentru a avea acces la comenzile de amx_ss, amx_last si amx_ban.
Motivul pentru care solicit aceasta este urmatorul: in ultima vreme am facut demo-uri la multi jucatori pana mi-am umplut hard-ul de demo-uri (vorba vine umplut.. Smile ). In majoritatea cazurilor a trebuit sa dau BUZZ-uri pe YM la Nelus, Ramses, si in ultima perioada la Instalatoru ca sa dea ban la acei useri. Insa pana acum din pacate am ratat 5 codati. Pana am luat legatura cu adminii, pana le-am spus despre ce e vorba, etc, acestia au iesit de pe server si eu am ramas cu demo-urile Sad

La caz ca imi veti indeplini cererea:
- promit sa imi revizuiesc mai mult limbajul si comportamentul pe server;
- promit sa nu dau ban fara sa am dovezi (demo / ss) clare, sa nu fac abuz;
- daca nu respect cele de mai sus accept stergerea contului si banarea permanenta (nu am ip dinamic).

Multumesc,
Marius

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.coventry.ac.uk
Force

Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 8:01 am

Ma scuzati ca intervin, vreau sa stiu si eu daca e bine sa vezi prin smoke si daca se condisera cod...
Am si eu o poza micutza in care marius afirma ca el are un script cu care vede prin smoke si ca joaca asa. Din cate stiu smoke-ul e sa nu vezi prin el, daca un jucator vede prin smoke are avantaj mare impotriva unuia care asteapta sa se ridice smoke-ul. L-as ruga pe marius sa ne explice si noua de ce foloseste acest script si v-as ruga pe voi, adminii sa va expirmati parerea in aceasta privinta: Daca vezi prin smoke e cod?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 8:18 am

Force a scris:
Ma scuzati ca intervin, vreau sa stiu si eu daca e bine sa vezi prin smoke si daca se condisera cod...
Am si eu o poza micutza in care marius afirma ca el are un script cu care vede prin smoke si ca joaca asa. Din cate stiu smoke-ul e sa nu vezi prin el, daca un jucator vede prin smoke are avantaj mare impotriva unuia care asteapta sa se ridice smoke-ul. L-as ruga pe marius sa ne explice si noua de ce foloseste acest script si v-as ruga pe voi, adminii sa va expirmati parerea in aceasta privinta: Daca vezi prin smoke e cod?

OFF-TOPIC!!
Force te rog mult mult posteaza totul la topic-ul potrivit! Aici e sectiunea de cereri admin/slot!

Insa hai sa iti fac si hatarul de a-ti raspunde: La ce ma refeream eu ca UNII folosesc se numeste "sprites" si pot vedea putin mai bine prin smoke. CEEA CE FOLOSESC EU e DOAR din setarile counter-strike-ului, acolo la advanced settings ai sa dai lower quality la smoke grenades. Astfel, cand primesc smoke il vad in patratele si ma sacadeaza, dar vad prin el.
Sper ca am lamurit lucrurile si te rog inca o data NU MAI POSTA AIUREA!!
Multumesc
Sus In jos
Force

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 8:21 am

Intelegi gresit, nu am postat aiurea, am postat in legatura cu accesul tau Very Happy . Daca tu ca admin folosesti ceva ilegal cum ar fi sa vezi prin smoke nu cred ca meriti ceva. Eu pentru as da ban fara sa ma gandesc. 16biti plus smoke low quality e considera cod din cate stiu. Daca ai calculator bun dai smoke la maxim sa nu vezi prin el...intelegi? Sunt sigur ca si instalatorul e de aceeasti parere. Era si el pe dust ieri.
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 8:26 am

Force a scris:
Intelegi gresit, nu am postat aiurea, am postat in legatura cu accesul tau Very Happy . Daca tu ca admin folosesti ceva ilegal cum ar fi sa vezi prin smoke nu cred ca meriti ceva. Eu pentru as da ban fara sa ma gandesc. 16biti plus smoke low quality e considera cod din cate stiu. Daca ai calculator bun dai smoke la maxim sa nu vezi prin el...intelegi? Sunt sigur ca si instalatorul e de aceeasti parere. Era si el pe dust ieri.

Omule care esti tu... intai documenteaza-te apoi vorbeste!
Am multa rabdare de fel, dar nu mi-o consuma tu pe toata!
DIN MOMENT CE E IN SETARILE COUNTER-STRIKE-ULUI E COMPLET LEGAL!
DACA AS FOLOSI SPRITE ADITIONAL AR FI CONSIDERAT ILEGAL!
PE CINEVA POATE NU-L DUCE PLACA VIDEO MAI MULT DE 16bit SI PUNE SI PE LOW QUALITY. TE-AI GANDIT LA ASTA!?
Daca vreun moderator de forum citeste aceste off-topicuri, rog delete.

Multumesc.
Sus In jos
Force

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 8:28 am

Pe cineva poate nu, dar pe tine cred ca te duce. Asa ca pune acolo maxim ca sa fim siguri ca nu mai vezi si sa fie un joc corect.
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 8:31 am

Force a scris:
Pe cineva poate nu, dar pe tine cred ca te duce. Asa ca pune acolo maxim ca sa fim siguri ca nu mai vezi si sa fie un joc corect.

Vad ca ne intelegem ca turcul cu pistolul.

Rog banare Force de pe forum 3 zile.
Sus In jos
PIstolaRu

Data de înscriere : 10/05/2009

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 8:50 am

@off Am si eu o intrebare : UNdes advanced settings ? este keyboard Mouse Audio Video Voice Lock Multiplayer , iar advanced settings nu am vazut pe nicaieri ? daca ar fi sa fie ar fi la video ca tin de partea video si smocu nu dar nici acolo nu e decat Renderer Resolution Display Mode Color Quality Brightness si Gamma , ai cs`u modificat? cel putin la mine nu apare

On TOpic, Daca Foloseste script nu cred ca mai are ce cauta , sunt ilegale dau un avanta la fel ca si silentdefuze , silentrun etk. din cate stiu parca se ia ban 100 sau cat pt scripturi p serverele astea mari ....oricum dar daca adminu le foloseste e si asta o chestie nu ca ar fi mare dezastru poate si`a modificato songur asa era din cs`ul de pe net care era modificat ....la bila ma mai gandesc un pic:P Bila ... [] [] [] [] ....

Ps. DIn cate stiam eu pt asta tre sa inlocuiesti in spirtes sau unde ca sa nu se vada grenada sau sa se vada cum ai zis tu patratele(am modificat si eu csuri)

@heruvim nu are cine sai dea nush dac amia are cinev aaces la PA , oricum nu cred cai dat in cap la careva ...dar de ce te inervezi ?

PS buna aia cu turcu si pistolu pe jumate doar ca era pistolaru nu pistolu si eu nu mantellegeam cu el Wink
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 9:20 am

PIstolaRu a scris:
@off Am si eu o intrebare : UNdes advanced settings ? este keyboard Mouse Audio Video Voice Lock Multiplayer , iar advanced settings nu am vazut pe nicaieri ? daca ar fi sa fie ar fi la video ca tin de partea video si smocu nu dar nici acolo nu e decat Renderer Resolution Display Mode Color Quality Brightness si Gamma , ai cs`u modificat? cel putin la mine nu apare

On TOpic, Daca Foloseste script nu cred ca mai are ce cauta , sunt ilegale dau un avanta la fel ca si silentdefuze , silentrun etk. din cate stiu parca se ia ban 100 sau cat pt scripturi p serverele astea mari ....oricum dar daca adminu le foloseste e si asta o chestie nu ca ar fi mare dezastru poate si`a modificato songur asa era din cs`ul de pe net care era modificat ....la bila ma mai gandesc un pic:P Bila ... [] [] [] [] ....

Ps. DIn cate stiam eu pt asta tre sa inlocuiesti in spirtes sau unde ca sa nu se vada grenada sau sa se vada cum ai zis tu patratele(am modificat si eu csuri)

@heruvim nu are cine sai dea nush dac amia are cinev aaces la PA , oricum nu cred cai dat in cap la careva ...dar de ce te inervezi ?

PS buna aia cu turcu si pistolu pe jumate doar ca era pistolaru nu pistolu si eu nu mantellegeam cu el Wink

SPER CA ASTA SA CLARIFICE DISCUTIA. VA ROG FRUMOS PASTRATI ACEST TOPIC PENTRU CE A FOST FACUT! Sad

Sus In jos
RamsesRa

Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 32

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 9:34 am

Si acum sa revenim la subiect!!! Doar e o cerere de upgrade...nu o verificare de cod...aia e cu totul alta sectiune!

BILA ALBA cu conditia de a fi foarte atent sa nu faca abuz...fiecare ban sa fie insotit de dovezi...ss sau demo!!!

Bafta la fraguri, dar mai multe instalatorului Wink !

farao farao farao
Sus In jos
AGent

Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 10:05 am

Suspect nu sunt de acord cu partea cu acces la comanda de ban .
scz dar marius in caz ca cieva joca la sunet si are scorul 15 cu 0 zice ca e codat . Rolling Eyes
sunt de acord cu avansarea la HELPER FULL ( salp ; slay ; kick ; blind ; ss ; vote ) .
ALBA pt HELPER .
NEAGRA pt acces la BAN/UNBAN .
Bafta la frage! Basketball
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 10:19 am

AGent a scris:
Suspect nu sunt de acord cu partea cu acces la comanda de ban .
scz dar marius in caz ca cieva joca la sunet si are scorul 15 cu 0 zice ca e codat . Rolling Eyes
sunt de acord cu avansarea la HELPER FULL ( salp ; slay ; kick ; blind ; ss ; vote ) .
ALBA pt HELPER .
NEAGRA pt acces la BAN/UNBAN .
Bafta la frage! Basketball

Multumesc mult pentru vot si opinia ta!
Dupa cum spuneam in primul meu comentariu, voi da ban doar cand voi avea dovezi clare (demo sau ss), altfel nu.
Am promis asta. Daca nu respect regulile accept stergerea contului si banarea permanenta (nu am ip dinamic).
Sa vedem si opinia celorlalti.
Multumesc inca odata!
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

Varsta : 27
Localizare : Targoviste City

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 1:10 pm

Neagra accest amx_ban....Ce vrei sa ti se dea asa rpd ..ink nu ai confirmat ca slot...
u deja vrei admin...mai asteapta shi u...
Altu sa astepte shi u nu ...

Dak ar fi avut atunci admin ...knd zicea de !r0 ca e codat...ce se intampla...? :-j
cu comanda amx_ban.. ?

Parerea mea e....ca sunt de ajuns admini care sunt aku pe sv...mai tot timplul este cate un admin on
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://condruzionut.hi5.com
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 1:24 pm

shobyan [ cs.rau.ro ] a scris:
Neagra accest amx_ban....Ce vrei sa ti se dea asa rpd ..ink nu ai confirmat ca slot...
u deja vrei admin...mai asteapta shi u...
Altu sa astepte shi u nu ...

Dak ar fi avut atunci admin ...knd zicea de !r0 ca e codat...ce se intampla...? :-j
cu comanda amx_ban.. ?

Parerea mea e....ca sunt de ajuns admini care sunt aku pe sv...mai tot timplul este cate un admin on

E parerea ta, si o respect.
Azi am prins 7 codati si a trebuit sa-l tot buzz-uiesc pe Nelus sa intre sa dea ban.
Apoi pe Rayden pentru inca 3 codati a trebuit sa-l tot bat la cap.
De aceea vreau sa am acces la amx_ban.
De ce traiesti in trecut? Mi-am schimbat comportamentul fata de atunci. Acum am zeci de demo-uri. Si nu voi da fara ss/demo.
Mai tot timpul e cate un admin on? Ia intreaba-l pe Nelus ce s-a intamplat azi.. cand ore intregi am fost eu singur si tot ii dadeam BUZZ sa intre sa dea ban No

Apropo... cand vedeti pe server urmatorul personaj:
AwP, SwP, KGE Lethal, Ammorbidisce, etc, ban rapid. Nelus i-a dat fuckoff si ban pana s-a saturat. Rayden la fel... are IP dinamic idiotul.
Sus In jos
LostProphet

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 1:26 pm

alba numai cu conditia sa respecte ce a zis mai sus ... dak face cineva vreo reclamatie sau vreo cerere de unban si tu nu ai dovada ca ai dat corect sa ti se ia adminul ...
Sus In jos
Zion Arhanghel

Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 33
Localizare : Baia Mare / Bucuresti

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 1:28 pm

Hai frate ai rabdare. Nici nu ai slot de 5 zile si vrei admin !!

Rabdare.....mai joaca...si mai revino cam intr-o luna asa...

Baftales ! cheers
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 1:35 pm

Zion Arhanghel a scris:

Baftales ! cheers

Ok... sa presupunem ca va fi asa cum ai zis tu. Uite ce prevad eu ca se va intampla:
- sunt multe ore mai ales dimineata si noaptea cand sunt doar eu "admin" pe server
- codatii s-au inmultit si sunt in crestere din pacate pe acest server. Vezi ban-urile si fuckoff-urile din ultimele zile
- ma voi plictisi si eu la un moment dat sa fac zeci de demo-uri si sa las mesaje si sa ma agit sa banez codatii. M-am uitat in folderul cstrike si am 50 demo-uri acolo.
- dat fiind acestea voi juca mai putin si doar cand sunt admini pe server.
- veti avea nume noi in top, care vor ajunge acolo dimineata si noaptea.
==> codati in crestere...
Pentru mine nu va fi mare problema, voi intra sa joc atunci cand e manu sau cata sau nelus pe server. Atata tot. Basketball
Sus In jos
Popy91

Data de înscriere : 10/06/2009
Varsta : 26
Localizare : Braila

MesajSubiect: ...   Joi Iun 25, 2009 2:15 pm

Alba !

e ft activ ! cred k cei inactivi ... mai trebuiesc injumatatiti ... si bagati altii kre sunt ft activi ! Basketball
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 4:30 pm

Zion Arhanghel a scris:

Baftales ! cheers

Interesant... daca adun numarul orelor jucate cu vechiul nick si cu noul (cel cu slot) imi da acelasi numar de ore jucate cu cele de pe nick-ul tau. Undeva pe la 48-49 ore.
Asta spune ceva...
Sus In jos
V [n] M

Data de înscriere : 05/06/2009
Localizare : Bacau

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 4:32 pm

alba Wink
Sus In jos
yooo manu

Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 28
Localizare : cta

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 4:43 pm

Bila alba
Sus In jos
PIstolaRu

Data de înscriere : 10/05/2009

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 8:28 pm

Mam hotarat alba , iar cu comanda de ban nush daca meriti paote mai stai 1 sapt 2 si o primesti si pe aia !!

Ps.. Noaptea , acum de sapt asta stau de la 12-1 pana pe la 4 este cand sunt admini iro care mai sta am prins si azinoapte de la 2:30 pana la 4 au intrat codati la greu ce am putut sa fac era sa le day slay sau kick daca le dadeam kick schimba numele si intrau iara ... dar asa in general sunt admini !
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 10:17 pm

Multumesc mult pentru increderea voastra in mine si pentru raspunsurile voastre. cheers
Astept in continuare parerea lui Catalin, Nelus si altii. Cool
Sus In jos
instalatoru

Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 30
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 10:51 pm

nui numara u orele lu zion man Smile) zion este un admin de pe vechiul cs.rau.ro....si a revenit ku forte proaspete...

cat despre ce zici u parerea mea este k un helper se chinui mult pt k si eu am fost la fel

dak nu ai comanda de ban...e nasol insa cred k sunt altii ku slot kare merita avansare

esti prea nou marius fara suparare mai joaka si tu

eu kand aveam helper nu amenintam k nu o sa intru doar kand e manu si alti admini pt k este in binele tau sa intri kand nu aveai nici slot intrai si kand nu erau admini akuma nu amenintza k nu mai intri k nu rezolvi nimika parerea mea...

bafta alzz la frage !!!!!!............mai mult mie!!!!!!!!! lol! lol! lol! a P.S si lu manu:D lol!
Sus In jos
instalatoru

Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 30
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   Joi Iun 25, 2009 10:51 pm

nui numara u orele lu zion man Smile) zion este un admin de pe vechiul cs.rau.ro....si a revenit ku forte proaspete...

cat despre ce zici u parerea mea este k un helper se chinui mult pt k si eu am fost la fel

dak nu ai comanda de ban...e nasol insa cred k sunt altii ku slot kare merita avansare

esti prea nou marius fara suparare mai joaka si tu

eu kand aveam helper nu amenintam k nu o sa intru doar kand e manu si alti admini pt k este in binele tau sa intri kand nu aveai nici slot intrai si kand nu erau admini akuma nu amenintza k nu mai intri k nu rezolvi nimika parerea mea...

bafta alzz la frage !!!!!!............mai mult mie!!!!!!!!! lol! lol! lol! a P.S si lu manu:D lol!

skuze de dublu post insa mi se blocase calculatoru cand lam trimis
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Upgrade cont   

Sus In jos

Upgrade cont
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CeRere admin -SloT !!-
Mergi direct la: