Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cerere Slot (again)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Marius <cs.rau.ro>

Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Coventry

MesajSubiect: Re: Cerere Slot (again)   Joi Iun 25, 2009 8:23 am

Force a scris:
heruvim a scris:
Cu o astfel de atitudine iti micsorezi sansele... treaba ta...

Nu, chiar deloc, voi cu o astfel de atitudine imi demonstrati ceva foarte urat si imi pare rau ca vad asta la voi.

Agent, nu ma cred superior, am spus ca am mai mult experienta pentru ca am, ce voiai sa spun ca sunt noob? nu cred ca vreti sa dati accese la nubi...Nu sunt in locul tau sa stau o luna sa mi se accepte o cerere.
Ma rog, maine plec din oras si nush cat lipsesc, mi-as dori foarte mult sa vad o decizie pana cand ma intorc.
Chiar nu va inteleg de ce este asa de greu sa dai un vot, de parca va e frica. Am observat la unii ca asteapta sa vada ce voteaza ceilalti si le lipseste parerea proprie, iar la altii ca dau bila neagra pentru ca sunt grabit si nesimtit, normal, pe nedrept numit asa. Nu inteleg mentalitatea voastra. E o cerere banala.

Pur si simplu asa se intampla lucrurile pe acest server. Pentru orice este nevoie de timp.
Daca nu vreti sa intelegi acest lucru... ti-a fost explicat in mai multe feluri.
Modific pozitia mea referitoare la Force.
BILA N E A G R A
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.coventry.ac.uk
AGent

Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Cerere Slot (again)   Joi Iun 25, 2009 10:13 am

dak' nu esti in stare sa astepti , sorry dar fara rabdare nu faci nimik in viatza .... Rolling Eyes
sa fiu sincer , nici eu nu stiu dc lumea nu da bile si la cererea ta ..... Razz
dar daca iti faci nervi asta nu inseamna ca lumea isi va zice parerea mai repede...
mai tempereaza-ti comportamentul si mai invatza sa ai rabdare . study
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Force

Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Cerere Slot (again)   Joi Iun 25, 2009 10:20 am

AGent a scris:
dak' nu esti in stare sa astepti , sorry dar fara rabdare nu faci nimik in viatza .... Rolling Eyes
sa fiu sincer , nici eu nu stiu dc lumea nu da bile si la cererea ta ..... Razz
dar daca iti faci nervi asta nu inseamna ca lumea isi va zice parerea mai repede...
mai tempereaza-ti comportamentul si mai invatza sa ai rabdare . study

Nu sunt nervos, doar nedumerit.
Am rabdare pentru lucrurile care necisita aceasta rabdare. O operatie pe creier necesita rabdare, lansarea unei rachete necesita rabdare, o cerere banala pentru slot nu neceista aceasta rabdare. Nu e nimic, pot sa astept, am vrut doar sa stiu de ce se voteaza asa de greu, este de ajuns un raspuns si inteleg. Nu ma grabesc nicaieri si scriu aici in continuare ca sa va amintiti pentru ca daca nu as mai scrie sigur ati uita cum s-a intamplat si la cealalta, nu scriu aici pentru ca nu am rabdare, ci ca sa apara mereu New Posts.
Sus In jos
LostProphet

MesajSubiect: Re: Cerere Slot (again)   Joi Iun 25, 2009 12:34 pm

dak tot te grabeshti atata ... neagra ...
Sus In jos
Force

MesajSubiect: Re: Cerere Slot (again)   Joi Iun 25, 2009 4:17 pm

LostProphet a scris:
dak tot te grabeshti atata ... neagra ...

scuza-mi impertinenta, dar ce legatura are grabitul cu slotul? Nu ar trebui sa se ia in considerare jocul sau comportamentul pe server? Imi pare rau ca nu inteleg...si nu ma grabesc, a trecut o saptmana. Nu vreau sa va zic nimic de rau, dar nu cred ca daca postez aici ca sa nu imi fie uitata cererea cum vad ca e practica aici se poate numi lipsa de rabdare. Chiar nu va inteleg. Mi se pare chiar de prost gust sa votezi impotriva daca acel cineva este grabit. Asa fac astia care voteaza un presdinte cv? Ce zice unu: Ma, eu il voteza pe X pentru ca Y se grabeste... Adica nu se ia in considerare ce poate sa faca, nu se iau in considerare abilitatile, defectele, calitatile...
Mi se pare ca votati in sila si repetati ce a zis cineva. Va lipseste gandirea proprie in acest caz. Daca nu stiti sa votati nu mai votati, lasati pe cineva care stie.
Sunteti incredibili. Pe mine chiar ma amuza. Daca va critic serverul sau pe voi in vreo privinta incepeti sa faceti urat. Evil or Very Mad
Sus In jos
LostProphet

MesajSubiect: Re: Cerere Slot (again)   Joi Iun 25, 2009 5:43 pm

am dat neagra pt ca nu vroiam sa dau deloc .. ashteptam sa vad dak te mai vad pe sv sa vad dak joci , si mai ashteptam ... dar dak nu ai avut rabdare si ai vrut bila acum , si faci atata tam-tam ca nu iti raspunde nimeni , tiam dat ... de cand ai facut cererea crek te-am vazut de 2-3 ori pe sv ... nu-ti trebe slot tie tat ... si vb lu bruce nu-ti trebe slot sa joci , slotu nu e un titlu sau plm ... asha ca dak te vad mai des poate o sa imi schimb parerea ...
Sus In jos
Force

MesajSubiect: Re: Cerere Slot (again)   Joi Iun 25, 2009 6:11 pm

Recunosc ca tu stai pe server mai mult timp, dar eu cand intru joc. M-am uitat si eu in gamtracker.

40 Force 1370 13.95hr 1.64

53 LostProphet <cs.rau.ro> 1161 42.75hr 0.45

Nu inteleg cum ai un scor asa de slab. Stiu ca trebuie sa ai grija de server, sa urmaresti playerii, dar nu joci si tu deloc? Trebuie sa fi stat spectator. Fiind admin te inteleg. Dar ma gandesc ca poate vrei si tu sa joci. Te-am depasit la scor jucand de 3 ori mai putin ca tine. Am mai spus si mai spun, eu joc atunci cand am timp si chef, nu intru de sila pe server. Intru pentru ca imi place si stau cat pot. Am si eu o limita, nu pot sa joc 6-7 ore pe zi, mai fac si altcv, dar avand in vedere ca intru in fiecare zi si joc si mai prind si codati nu inseamna ca va ajut si pe voi? Nu cred ca voi intelegeti ce inseamna un joc. Te joci cand te plictisesti, te joci sa te relaxezi, te joci sa mai omori timpul, te joci de placere. Dupa voi trebuie sa stau pe server non-stop?
Sa stiti ca eu nu stau doar in casa, joc putin dimineata si seara. In timpul zilei merg pe afara, mai stau sa citesc. Nu ar trebuie sa va uitati la timp, ma rog daca e prea mic inteleg, dar mai bine va uitati la cat de des intra cineva, cum joaca si daca se implica asa cat de cat.
Cu ocazia asta vreau sa anunt ca maine voi pleca si ma voi intoarce peste vreo cateva saptamani, nu am de unde sa joc. Poate voi face o alta cerere dupa ce ma intorc, poate se mai linistesc apele.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cerere Slot (again)   

Sus In jos

Cerere Slot (again)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CeRere admin -SloT !!-
Mergi direct la: